نرم افزار محاسبات حقوقی یاری ، پردازشگر دقیق محاسبات پیچیده حقوقی


+ نرم افزار محاسبه دیات ، حق الوکاله و تمبر مالیاتی وکلا ، محاسبه مهریه ، محاسبه خ

نرم افزار محاسبات حقوقی یاری شامل میلیونها محاسبه حقوقی (ارث ، دیات ، مهریه ، حق الوکاله و تمبر مالیاتی وکلا ، هزینه های دادرسی و غیره ) ویژه وکلا ، قضات ، سردفتران ، دانشجویان رشته حقوق ، محاکم دادگستری ، شورای حل اختلاف و شرکتهای بیمه

این نرم افزار به همراه مجموعه قوانین ، حقوقی ، کیفری ، ثبتی ، شهراداری ، اداری ، نظامی و نیروهای مسلح ، آراء وحدت رویه و.... میباشد.

جهت دریافت نسخه رایگان به وب سایت www.yari-kh.com مراجعه فرمائید.


پدیدآورنده : کرم حسین یاری وکیل پایه یک دادگستری

شماره ثبت کتابخانه ملی ایران : 12167 و 19/11/1387

ارث (شامل تقسیم ترکه به سهم ، به درصد و به ریال در هر سه طبقه)

تمام محاسبات با استناد به مواد قانونی مربوطه و نیز استناد و ارجاع به منابع معتبر حقوقی انجام میگردد

با اعمال اصلاحات ماده 946 قانون مدنی در خصوص سهم الارث زوجه

دیات (شامل محاسبه دیه قتل ، دیه تمام اعضاء بدن و دیه سقط جنین )

محاسبه دیات به شتر ، گاو ، گوسفند ، حله ، دینار ، درهم ، درصد و ریال و یا همه موارد و در نهایت محاسبه جمع کل دیه اعضاء

محاسبه مهریه به نرخ روز

محاسبه حق الوکاله و تمبر مالیاتی وکلا

محاسبه هزینه های دادرسی

محاسبه خسارت تاخیر تادیه

با امکان ذخیره و چاپ

جلوگیری از بروز هرگونه اشتباه در محاسبات حقوقی با اعلام پیغام های مربوطه به نحویکه اشخاص عادی نیز به راحتی قادر به انجام محاسبات پیچده حقوقی خواهند بود

جهت کسب اطلاع بیشتر و دانلود نسخه رایگان به سایت www.yari-kh.com مراجعه و جهت سفارش خرید مستقیم با شماره 55081031 یا 09123342781 تماس حاصل فرمائید.
قیمت 25 هزار تومان

آدرس : تهران ، نازی آباد ، میدان بازار دوم ، خیابان مدائن ، روبروی بانک ملت ، پلاک 273 ، طبقه سوم ، واحد 103

تلفن : 55070748 55081035 55081031 همراه : 09123342781

karamhossein@yahoo.com


<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1107304683 0 0 159 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} @font-face {font-family:Tahoma; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:1627400839 -2147483648 8 0 66047 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; text-align:right; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 72.0pt 72.0pt 72.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

محاسبات حقوقی از جمله اموری هستند که علاوه بر داشتن  دانش حقوقی لازم و کافی و نیز آگاهی از محاسبات ریاضی ، مستلزم  صرف وقت زیادی نیز می باشند.

حقوقدانان هر چند در محاسبه امور حقوقی و حل مسائل ریاضی حاذق و متبحر باشند اما با وجود این نمیتوان بروز اشتباه در محاسبات حقوقی آنها را غیر ممکن دانست.

 تعارض ، سکوت ، اجمال و ابهامات قانونی نیز بر این امر دامن زده و کوچکترین اغفال از جانب قضات ، وکلا ، سر دفتران و سایر حقوقدانان باعث انجام محاسبات ناصحیح و بروز خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

ازجمله اموری که محاسبه آنها دارای پیچیدگی و دشواریهای فراوان است میتوان به نحوه محاسبه ارث (در هرسه طبقه) ، دیات(دیه قتل ، دیه تمام اعضاء بدن و دیه سقط جنین) ،  مهریه ، حق الوکاله وکیل و تمبر مالیاتی وکلا ، هزینه های دادرسی و  خسارت تاخیر تادیه اشاره کرد .

تنها راه پاسخگوئی به این مسائل ، استفاده  از تکنولوژی های پیشرفته علوم دیگر به خصوص برنامه های نرم افزاری کامپیوتری است.

علی رغم اینکه علوم دیگر از علم حقوق بهره های فراوان میبرند و با بروز هر مشکل جدید حقوقی فورً به دنبال پاسخ آن نزد حقوقدانان میگردند ، اما متاسفانه بهره علم حقوق از علوم دیگر بسیار ناچیز و اندک است  و در حل مشکلات خود کمتر از علوم دیگر بهره میبرند ، این در حالی است که علوم دیگر حتی در کنار علم خود ، علوم مرتبط به علم خود را نیز (مثل مهندسی پزشکی ، حقوق پزشکی ) برای رفع سریع نیازهای خود تاسیس کرده اند.

شاید عدم توانائی علم حقوق در پاسخ به بسیاری از سوالهای امروزی نیز در همین مساله نهفته است که حقوقدانان از علوم دیگر به خصوص علوم پیشرفته امروزی تقریباً بیگانه اند و چون پاسخ صحیح به سوال زمانی ممکن است که پاسخ دهنده ، مساله را به خوبی درک کرده باشد و درک مساله بدون شناخت موضوع غیر ممکن است ، لذا پاسخ مناسبی پیدا نمیشود . برای مثال حقوقدانی که هیچ اطلاعی از الکترونیک و دنیای پیشرفته اینترنت ندارد ، طبیعتا نمی تواند پاسخ مناسبی برای ، سوالات مطرح شده در حوزه تجارت الکترونیک پیدا کند.

هدف  از طراحی و تهیه این نرم افزار که حاصل 4 سال تحقیق و تفحص پدید آورنده در منابع معتبر حقوقی و برنامه نویسی است ، حل مشکلات مذکور با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا بوده تا حقوقدانان بتوانند با صرف حداقل زمان (یک ثانیه) ، میلیونها محاسبه حقوقی (ارث ، دیات ،  مهریه ، حق الوکاله وکیل و تمبر مالیاتی وکلا ، هزینه های دادرسی و  خسارت تاخیر تادیه) را به نحو دقیق و با استناد به منابع قانونی و نیز منابع معتبر حقوقی انجام دهند.

پ

خوشبختانه پس از پنج سال تلاش مستمر ، ویرایش اول نرم افزار فوق به اتمام رسید و تحت شماره 12167 و 19/11/1387 در کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است و اینک ویرایش چهارم آن ، که تکمیل ویرایش های قبلی است ، در اختیار حقوقدانان عزیر قرار گرفته دارد .

خوشبختانه این نرم افزار هم اکنون در بسیاری از مجتمع های قضائی استان تهران و نیز بسیاری از محاکم سراسر کشور مورد استفاده قرار گرفته و توانسته سهم کوچکی در رفع اطاله دادرسی و کاهش اختلافات فی مابین محاکم دادگستری با وکلا و اصحاب دعوی از طریق ایجاد رویه واحد در خصوص محاسبات حقوقی بویژه محاسبه حق الوکاله وکیل و تمبر مالیاتی و کلا ، هزینه های دادرسی ، تقسیم ترکه و ... داشته باشد.

نظر به اینکه در انجام این پروژه تحقیقاتی که بیش از 5 سال به طول انجامیده و هنوز نیز همچنان ادامه دارد ، بنده از مساعدت مادی و یا معنوی هیچ سازمان و نهاد دولتی یا خصوصی بهره مند نبوده ام  ، لذا از مشتریان عزیز استدعا دارد در حفظ حقوق مادی و معنوی این نرم افزار کوشا باشند و در صورت تائید آن را به دیگران معرفی نمایند.

نویسنده : آنیتا ; ساعت ۸:٠٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/٤/۳
comment نظرات () لینک